Zákoník práce přiznává zaměstnanci zvýšenou ochranu. Zaměstnanec jako slabší smluvní strana však mnohdy nezná rozsah svých práv. Ochrana práv zaměstnance proto naráží na nedostatek informací, které bez pomoci odborníka zaměstnanec nemá, jak zjistit. Zaměstnanec tím ztrácí výhodu svého postavení ze zákona. I když je zaměstnanec v právu, svá práva není schopen uplatnit.

Přitom jediné, co zaměstnanci v těchto případech chybí je stabilní partner, na kterého se může v případě problému obrátit. Obava z neúspěchu a nedostatek znalostí bývají překážkou, pro kterou se zaměstnanci svých nároků vůči nakonec nedomáhají. 

Významnou překážkou bývá slabší ekonomické postavení zaměstnance vůči zaměstnavateli (a bývalému zaměstnavateli). Zaměstnanec často nemá dostatek zdrojů pro vedení soudních sporů. Právě s vědomím nerovného postavení zaměstnance vůči zaměstnavateli a k vyrovnání šancí zaměstnanců na dosažení spravedlnosti jsme se rozhodli vyrovnat síly prostřednictvím našeho přispění.

Našim cílem je získat nejvyšší možné vyrovnání k Vaší spokojenosti. Máme ambice vám skutečně pomoci při ochraně vašich nároků, práv a zájmů.

 • Bráníme práva zaměstnanců.
 • Nemějte obavu uplatnit svá práva.
 • Pomáháme zaměstnancům dosáhnout spravedlnosti.
 • S námi se nemusíte bát neúspěchu.
 • Advokátní služby obstaráme a uhradíme za Vás.
 • Lidský přístup a pochopení zájmů našich klientů.

Váš případ posoudíme zdarma

Nyní vás provedeme krátkým dotazníkem, ve kterém vás vyzveme k doplnění na několik otázek a na závěr vás požádáme o poskytnutí podkladových dokumentů.

Začněte zadáním e-mailu
Reference

Reference

Ota K.
Utrpěl jsem pracovní úraz, jenom díky právní pomoci jsem se zorientoval v tom, co mohu po zaměstnavateli požadovat. Uplatnil jsem proto u zaměstnavatele nárok na proplacení léčebných nákladů, náhradu mzdy při pracovní neschopnosti i následnou rentu. Zaměstnavatel mi vyplatil ještě odstupné, nikdy jsem nemyslel, že to budou tak velké částky.
Marie R.
Obrátila jsem se na tuto firmu s prosbou o pomoc. Myslela jsme si, že mám nárok na odstupné z důvodu svého zdravotního stavu a nemoci z povolání, ale zaměstnavatel tvrdil, že nemám nárok na nic. Naštěstí jsem si nenechala jejich aroganci líbit a díky pomoci mi odstupné vyplatili a dodnes mi platí rentu kvůli nemoci z povolání. Moc vám děkuji.
Radim K.
Děkuji za služby a pomoc ve složité situaci se zaměstnavatelem. Řešil jsem neproplacené náhrady ze strany zaměstnavatele při pracovních cestách v zahraničí. Nakonec jsme vše vyřešili. Díky za pomoc, ochotu, odhodlání, a hlavně motivaci nevzdávat se jenom ze strachu, že jsem ve slabším postavení.
Kateřina D.
Dostala jsem výpověď, když jsem byla v té době těhotná. Myslela jsem, že tak výpověď platí. Naštěstí jsme si nechala v situaci poradit a nezůstala tak bez prostředků a zajištění, děkuji Vám moc za lidský přístup, empatii a diskrétnost při řešení celé záležitosti.
Martin F.
Moc děkuji za pomoc s problémem v práci. Šlo o vyplacení náhrady mzdy při době léčení a také po ní. Nebýt Vás, vůbec bych nevěděl, že mám na něco takového nárok. Jsem rád, že jsem vyhledával informace a zvolil Vaše služby. Nikomu nepřeju zažívat takové věci, ale pokud už se dostanete do nějakých problémů, neváhejte a zvolte si pomoc odborníků, jsou to lidi na svém místě.

  Právo zaměstnance

  Jindřišská 907/10
  110 00, Praha

  Nenechte si uniknout nic důležitého

  Přihlaste se k odběru novinek