Nezaplatil vám zaměstnavatel?
Napište nám a my vám zajistíme získání vaší oprávněné odměny. Vyhodnotíme, jak nejlépe vaše peníze získat. Následně vymáháme vaše nároky z nezaplacené mzdy nebo jiných nároků.

Vyplatí se to?
Zaměstnavatelé často spoléhají na to, že se neumíte bránit. Bez pomoci právníka odmítají plnit oprávněné požadavky zaměstnance. Díky nám bez většího rizika získáte neproplacenou odměnu.

Kolik služba stojí?
Naši odměnu hradíte jen v případě úspěchu. Dělíme se jen o peníze, které skutečně dostanete. Běžně s našimi klienty uzavíráme dohodu na 20% ze získané částky.

Proč si nechat poradit?
Dokud nepošle výzvu k úhradě právník, druhá strana často nereaguje. Bez zkušeností z oboru nezvládnete zhodnotit své právní postavení. Díky nám získáte partnera, který pracuje pro vás.

Kdy je nejlepší se na nás obrátit?
Dluhy zaměstnavatele řešíme, až se na nás obrátíte. Zákonné lhůty pro uplatnění nároku jsou poměrně dlouhé. Nicméně bez projevu vaší vůle k získání peněz nedojde.

Váš případ posoudíme zdarma

Nyní vás provedeme krátkým dotazníkem, ve kterém vás vyzveme k doplnění na několik otázek a na závěr vás požádáme o poskytnutí podkladových dokumentů.

Začněte zadáním e-mailu
Reference

Reference

Ota K.
Utrpěl jsem pracovní úraz, jenom díky právní pomoci jsem se zorientoval v tom, co mohu po zaměstnavateli požadovat. Uplatnil jsem proto u zaměstnavatele nárok na proplacení léčebných nákladů, náhradu mzdy při pracovní neschopnosti i následnou rentu. Zaměstnavatel mi vyplatil ještě odstupné, nikdy jsem nemyslel, že to budou tak velké částky.
Marie R.
Obrátila jsem se na tuto firmu s prosbou o pomoc. Myslela jsme si, že mám nárok na odstupné z důvodu svého zdravotního stavu a nemoci z povolání, ale zaměstnavatel tvrdil, že nemám nárok na nic. Naštěstí jsem si nenechala jejich aroganci líbit a díky pomoci mi odstupné vyplatili a dodnes mi platí rentu kvůli nemoci z povolání. Moc vám děkuji.
Radim K.
Děkuji za služby a pomoc ve složité situaci se zaměstnavatelem. Řešil jsem neproplacené náhrady ze strany zaměstnavatele při pracovních cestách v zahraničí. Nakonec jsme vše vyřešili. Díky za pomoc, ochotu, odhodlání, a hlavně motivaci nevzdávat se jenom ze strachu, že jsem ve slabším postavení.
Kateřina D.
Dostala jsem výpověď, když jsem byla v té době těhotná. Myslela jsem, že tak výpověď platí. Naštěstí jsme si nechala v situaci poradit a nezůstala tak bez prostředků a zajištění, děkuji Vám moc za lidský přístup, empatii a diskrétnost při řešení celé záležitosti.
Martin F.
Moc děkuji za pomoc s problémem v práci. Šlo o vyplacení náhrady mzdy při době léčení a také po ní. Nebýt Vás, vůbec bych nevěděl, že mám na něco takového nárok. Jsem rád, že jsem vyhledával informace a zvolil Vaše služby. Nikomu nepřeju zažívat takové věci, ale pokud už se dostanete do nějakých problémů, neváhejte a zvolte si pomoc odborníků, jsou to lidi na svém místě.

    Právo zaměstnance

    Jindřišská 907/10
    110 00, Praha

    Nenechte si uniknout nic důležitého

    Přihlaste se k odběru novinek