Dostali jste výpověď a nevíte, co s tím?
Obraťte se na nás a my ji zdarma posoudíme. Řekneme vám právní stanovisko k výpovědi a pomůžeme vám dosáhnout vašich práv.

Proč zkoumat platnost nebo neplatnost vaší výpovědi?
Protiprávní výpověď musí být napadena žalobou u soudu, jinak platí. Je-li výpověď zaměstnavatele neplatná, můžete ji zrušit. V navazujícím kroku díky nám dosáhnete náhradu ušlé mzdy.

Kolik služba stojí?
Zdarma zhodnotíme platnost (oprávněnost) výpovědi. Díky nám nenesete náklady ani rizika žaloby soudu. V případě úspěchu se s vámi rozdělíme o vyplacené peníze ve výši 20% z inkasované částky.

Proč je důležitá pomoc?
Bez potřebných znalostí zaměstnanec prakticky nemá šanci uspět. Nesprávný postup nebo prodlení znamenají propadnutí nároku. Později už tento stavu nemůžete napravit.

Kdy je nejlepší se na nás obrátit?
Čím dříve, tím lépe. Lhůty pro přezkum jsou velmi krátké. Jako zaměstnanec nemůžete na nic čekat. Kontaktujte nás, jakmile výpověď od zaměstnavatele obdržíte.

 • Protiprávní výpověď ze strany zaměstnavatele
 • Posoudíme vaše práva a nároky
 • Navrhneme účinné právní kroky k nápravě
 • Obstaráme kompletní právní servis
 • Náklady hradíme za Vás
 • Nutná a účinná obrana vašich zájmů
 • Odměnu máme jen z toho, co získáte

Váš případ posoudíme zdarma

Nyní vás provedeme krátkým dotazníkem, ve kterém vás vyzveme k doplnění na několik otázek a na závěr vás požádáme o poskytnutí podkladových dokumentů.

Začněte zadáním e-mailu
Reference

Reference

Ota K.
Utrpěl jsem pracovní úraz, jenom díky právní pomoci jsem se zorientoval v tom, co mohu po zaměstnavateli požadovat. Uplatnil jsem proto u zaměstnavatele nárok na proplacení léčebných nákladů, náhradu mzdy při pracovní neschopnosti i následnou rentu. Zaměstnavatel mi vyplatil ještě odstupné, nikdy jsem nemyslel, že to budou tak velké částky.
Marie R.
Obrátila jsem se na tuto firmu s prosbou o pomoc. Myslela jsme si, že mám nárok na odstupné z důvodu svého zdravotního stavu a nemoci z povolání, ale zaměstnavatel tvrdil, že nemám nárok na nic. Naštěstí jsem si nenechala jejich aroganci líbit a díky pomoci mi odstupné vyplatili a dodnes mi platí rentu kvůli nemoci z povolání. Moc vám děkuji.
Radim K.
Děkuji za služby a pomoc ve složité situaci se zaměstnavatelem. Řešil jsem neproplacené náhrady ze strany zaměstnavatele při pracovních cestách v zahraničí. Nakonec jsme vše vyřešili. Díky za pomoc, ochotu, odhodlání, a hlavně motivaci nevzdávat se jenom ze strachu, že jsem ve slabším postavení.
Kateřina D.
Dostala jsem výpověď, když jsem byla v té době těhotná. Myslela jsem, že tak výpověď platí. Naštěstí jsme si nechala v situaci poradit a nezůstala tak bez prostředků a zajištění, děkuji Vám moc za lidský přístup, empatii a diskrétnost při řešení celé záležitosti.
Martin F.
Moc děkuji za pomoc s problémem v práci. Šlo o vyplacení náhrady mzdy při době léčení a také po ní. Nebýt Vás, vůbec bych nevěděl, že mám na něco takového nárok. Jsem rád, že jsem vyhledával informace a zvolil Vaše služby. Nikomu nepřeju zažívat takové věci, ale pokud už se dostanete do nějakých problémů, neváhejte a zvolte si pomoc odborníků, jsou to lidi na svém místě.

  Právo zaměstnance

  Jindřišská 907/10
  110 00, Praha

  Nenechte si uniknout nic důležitého

  Přihlaste se k odběru novinek