Stal se Vám pracovní úraz? 

Díky naší pomoci získáte od zaměstnavatele odpovídající náhrady. Posoudíme, co se vám stalo a vypracujeme strategii pro získání odškodnění pracovního úrazu.

Proč nechat nároky z pracovního úrazu na nás?

Bez právní podpory se jen těžko zorientujete ve vašich právech. Zaměstnavatel může spoléhat na to, že se svojí nevědomostí připravíte o své nároky.

Kolik služba stojí?

Náklady na zpracování lékařského posudku odborníkem i veškeré náklady na právní zastoupení hradíme za Vás. Odměnu pro nás získáme pouze v případě výhry a bude činit 20% získané částky.

Na co si dát pozor?

Bez právníka nic nepodepisujte. Nespoléhejte se na to, že zaměstnavatel bude jednat pro vaše dobro. Zaměstnanec má v případě pracovního úrazu zcela rozdílné zájmy, než zaměstnavatel a pojišťovna. Zaměstnavatel udělá vše pro to, aby nemusel hradit újmu ze své kapsy.

 • Posouzení případu zdarma
 • Nárok na odměnu jen v případě výhry
 • Právní zastoupení obstaráme za Vás (včetně nákladů na soudní poplatek)
 • V případě neúspěchu hradíme náklady za Vás
 • Nemusíte se o nic starat

Váš případ posoudíme zdarma

Nyní vás provedeme krátkým dotazníkem, ve kterém vás vyzveme k doplnění na několik otázek a na závěr vás požádáme o poskytnutí podkladových dokumentů.

Začněte zadáním e-mailu
Reference

Reference

Ota K.
Utrpěl jsem pracovní úraz, jenom díky právní pomoci jsem se zorientoval v tom, co mohu po zaměstnavateli požadovat. Uplatnil jsem proto u zaměstnavatele nárok na proplacení léčebných nákladů, náhradu mzdy při pracovní neschopnosti i následnou rentu. Zaměstnavatel mi vyplatil ještě odstupné, nikdy jsem nemyslel, že to budou tak velké částky.
Marie R.
Obrátila jsem se na tuto firmu s prosbou o pomoc. Myslela jsme si, že mám nárok na odstupné z důvodu svého zdravotního stavu a nemoci z povolání, ale zaměstnavatel tvrdil, že nemám nárok na nic. Naštěstí jsem si nenechala jejich aroganci líbit a díky pomoci mi odstupné vyplatili a dodnes mi platí rentu kvůli nemoci z povolání. Moc vám děkuji.
Radim K.
Děkuji za služby a pomoc ve složité situaci se zaměstnavatelem. Řešil jsem neproplacené náhrady ze strany zaměstnavatele při pracovních cestách v zahraničí. Nakonec jsme vše vyřešili. Díky za pomoc, ochotu, odhodlání, a hlavně motivaci nevzdávat se jenom ze strachu, že jsem ve slabším postavení.
Kateřina D.
Dostala jsem výpověď, když jsem byla v té době těhotná. Myslela jsem, že tak výpověď platí. Naštěstí jsme si nechala v situaci poradit a nezůstala tak bez prostředků a zajištění, děkuji Vám moc za lidský přístup, empatii a diskrétnost při řešení celé záležitosti.
Martin F.
Moc děkuji za pomoc s problémem v práci. Šlo o vyplacení náhrady mzdy při době léčení a také po ní. Nebýt Vás, vůbec bych nevěděl, že mám na něco takového nárok. Jsem rád, že jsem vyhledával informace a zvolil Vaše služby. Nikomu nepřeju zažívat takové věci, ale pokud už se dostanete do nějakých problémů, neváhejte a zvolte si pomoc odborníků, jsou to lidi na svém místě.

  Právo zaměstnance

  Jindřišská 907/10
  110 00, Praha

  Nenechte si uniknout nic důležitého

  Přihlaste se k odběru novinek