Neúspěch
0 Nemáte co ztratit

V případě neúspěšného
sporu nic neztratíte

 • Naši právníci posoudí vaše nároky.
 • Riziko neúspěchu neseme za vás.
 • Veškeré náklady a soudní výlohy hradíme my.
Úspěch
80 % Můžete jen získat

V případě úspěchu
získáváte 80 % z odškodnění

 • Ochráníme vaše práva.
 • Získáte podstatnou část vašich nároků.
 • Náklady a poplatky vás nemusí trápit.
 • Odměnu nám uhradíte pouze ze získané částky.

Vaše nároky posoudíme nezávazně a zdarma. Sdělíme Vám, zda má smysl podniknout ve věci právní kroky. Následně Vám nabídneme právní zastoupení prostřednictvím našich expertů z řad advokátních kanceláří. Odměnu platíte jedině za předpokladu, že pro vás něco opravdu získáme. Následně hradíte provizi ve části 20 % procent ze získaného nároku.

Co když se rozhodnu své nároky uplatnit?

Naši advokáti budou jednat se zaměstnavatelem za Vás. Na základě plné moci provedou všechny úkony k ochraně vašich práv.

Na začátku budeme směřovat k uspokojení nároků dohodou. Nebude-li zaměstnavatel ochoten se dohodnout na akceptovatelném řešení situace, uplatníme následně nároky soudně.

Jak je to s náklady a případným neúspěchem?

Nemusíte se o nic starat. Náklady na právní zastoupení neseme my. V případě neúspěchu uhradíme náklady soudního sporu za Vás. Rizika neúspěchu ve věci, administrativa i sjednání právního zastoupení neseme my a Vy se nemusíte o nic strachovat.  

Váš případ posoudíme zdarma

Nyní vás provedeme krátkým dotazníkem, ve kterém vás vyzveme k doplnění na několik otázek a na závěr vás požádáme o poskytnutí podkladových dokumentů.

Začněte zadáním e-mailu
Reference

Reference

Ota K.
Utrpěl jsem pracovní úraz, jenom díky právní pomoci jsem se zorientoval v tom, co mohu po zaměstnavateli požadovat. Uplatnil jsem proto u zaměstnavatele nárok na proplacení léčebných nákladů, náhradu mzdy při pracovní neschopnosti i následnou rentu. Zaměstnavatel mi vyplatil ještě odstupné, nikdy jsem nemyslel, že to budou tak velké částky.
Marie R.
Obrátila jsem se na tuto firmu s prosbou o pomoc. Myslela jsme si, že mám nárok na odstupné z důvodu svého zdravotního stavu a nemoci z povolání, ale zaměstnavatel tvrdil, že nemám nárok na nic. Naštěstí jsem si nenechala jejich aroganci líbit a díky pomoci mi odstupné vyplatili a dodnes mi platí rentu kvůli nemoci z povolání. Moc vám děkuji.
Radim K.
Děkuji za služby a pomoc ve složité situaci se zaměstnavatelem. Řešil jsem neproplacené náhrady ze strany zaměstnavatele při pracovních cestách v zahraničí. Nakonec jsme vše vyřešili. Díky za pomoc, ochotu, odhodlání, a hlavně motivaci nevzdávat se jenom ze strachu, že jsem ve slabším postavení.
Kateřina D.
Dostala jsem výpověď, když jsem byla v té době těhotná. Myslela jsem, že tak výpověď platí. Naštěstí jsme si nechala v situaci poradit a nezůstala tak bez prostředků a zajištění, děkuji Vám moc za lidský přístup, empatii a diskrétnost při řešení celé záležitosti.
Martin F.
Moc děkuji za pomoc s problémem v práci. Šlo o vyplacení náhrady mzdy při době léčení a také po ní. Nebýt Vás, vůbec bych nevěděl, že mám na něco takového nárok. Jsem rád, že jsem vyhledával informace a zvolil Vaše služby. Nikomu nepřeju zažívat takové věci, ale pokud už se dostanete do nějakých problémů, neváhejte a zvolte si pomoc odborníků, jsou to lidi na svém místě.

  Právo zaměstnance

  Jindřišská 907/10
  110 00, Praha

  Nenechte si uniknout nic důležitého

  Přihlaste se k odběru novinek