Váš případ pečlivě posoudíme a hájíme pro vás.

I v zájmu vaší ochrany právní cestou uplatňujeme jen nároky, které mají šanci na úspěch. Nevedeme Vás do prohraných soudní sporů.

Máme pochopení pro emoce a lidské příběhy.

Případem vás provádí tým sestavený z právníků, kteří umí zaměstnancům pomoci. Neztrácíme na zřetel, jak emotivní a náročné pro vás celá situace je.

Jdeme zvítězit.

Pokud případ převezmeme, směřujeme k maximálními uspokojení vašich nároků. Významná většina těchto případů končí úspěchem pro vás.

Odkudkoliv, kamkoliv.

Právní zastoupení jsme pro Vás schopni zajistit po celém území České republiky. Díky tomu dostanete nejvyšší úroveň služeb i v místě vašeho bydliště.

Jsem součástí služby právo lidem pro lidi.

Motivuje nás snaha pomáhat lidem k dosažení spravedlnosti. Hybným prvek našeho úsilí je pomoc lidem v nesnázích.

Profesionální zázemí.

Právní poradenství provádí sjednané advokátní kanceláře s profesionální zázemím pro řešení pracovněprávních sporů. Díky tomu jsme schopni zaručit maximální kvalitu při uplatňování vašich zaměstnaneckých nároků.

 

Váš případ posoudíme zdarma

Nyní vás provedeme krátkým dotazníkem, ve kterém vás vyzveme k doplnění na několik otázek a na závěr vás požádáme o poskytnutí podkladových dokumentů.

Začněte zadáním e-mailu
Reference

Reference

Ota K.
Utrpěl jsem pracovní úraz, jenom díky právní pomoci jsem se zorientoval v tom, co mohu po zaměstnavateli požadovat. Uplatnil jsem proto u zaměstnavatele nárok na proplacení léčebných nákladů, náhradu mzdy při pracovní neschopnosti i následnou rentu. Zaměstnavatel mi vyplatil ještě odstupné, nikdy jsem nemyslel, že to budou tak velké částky.
Marie R.
Obrátila jsem se na tuto firmu s prosbou o pomoc. Myslela jsme si, že mám nárok na odstupné z důvodu svého zdravotního stavu a nemoci z povolání, ale zaměstnavatel tvrdil, že nemám nárok na nic. Naštěstí jsem si nenechala jejich aroganci líbit a díky pomoci mi odstupné vyplatili a dodnes mi platí rentu kvůli nemoci z povolání. Moc vám děkuji.
Radim K.
Děkuji za služby a pomoc ve složité situaci se zaměstnavatelem. Řešil jsem neproplacené náhrady ze strany zaměstnavatele při pracovních cestách v zahraničí. Nakonec jsme vše vyřešili. Díky za pomoc, ochotu, odhodlání, a hlavně motivaci nevzdávat se jenom ze strachu, že jsem ve slabším postavení.
Kateřina D.
Dostala jsem výpověď, když jsem byla v té době těhotná. Myslela jsem, že tak výpověď platí. Naštěstí jsme si nechala v situaci poradit a nezůstala tak bez prostředků a zajištění, děkuji Vám moc za lidský přístup, empatii a diskrétnost při řešení celé záležitosti.
Martin F.
Moc děkuji za pomoc s problémem v práci. Šlo o vyplacení náhrady mzdy při době léčení a také po ní. Nebýt Vás, vůbec bych nevěděl, že mám na něco takového nárok. Jsem rád, že jsem vyhledával informace a zvolil Vaše služby. Nikomu nepřeju zažívat takové věci, ale pokud už se dostanete do nějakých problémů, neváhejte a zvolte si pomoc odborníků, jsou to lidi na svém místě.

    Právo zaměstnance

    Jindřišská 907/10
    110 00, Praha

    Nenechte si uniknout nic důležitého

    Přihlaste se k odběru novinek