Nároky zaměstnance na odstupné

Končí váš pracovní vztah?

Dejte si pozor, zda nemáte nárok na odstupné. Zaměstnanci často zapomínají na peněžité vyrovnání ze strany zaměstnavatele při skončení pracovní smlouvy. Nárok na odstupné se přitom může týkat i vás.

Proč se obrátit na nás?

Zjistíme, zda máte na odstupné nárok Poradíme Vám a stanovíme správnou výši odstupného. Díky nám získáte jistotu ve svých právech.

Vyplatí se to?

Díky naší pomoci znáte svá práva. Máte jistotu, že dostanete, na co máte nárok. Zaměstnavatel nemusí hrát fér. Nabídnuté odstupné zaměstnavatelem může být jen zlomek nároku ze zákona.

Kdy je vhodné se na nás obrátit?

Jakmile se dozvíte, že bude vaše pracovní smlouva. Kontaktujte před podpisem dokumentů. Podpisem bez projednání s právníkem se můžete vzdát některých nároků.

Jaká je výše naší odměny?

 

Odměna může být fixní nebo odvislá od výsledku řízení, podle toho, jak se domluvíme v rámci naší smlouvy. Zpravidla se jedná o 20% získané částky.

Váš případ posoudíme zdarma

Nyní vás provedeme krátkým dotazníkem, ve kterém vás vyzveme k doplnění na několik otázek a na závěr vás požádáme o poskytnutí podkladových dokumentů.

Začněte zadáním e-mailu
Reference

Reference

Ota K.
Utrpěl jsem pracovní úraz, jenom díky právní pomoci jsem se zorientoval v tom, co mohu po zaměstnavateli požadovat. Uplatnil jsem proto u zaměstnavatele nárok na proplacení léčebných nákladů, náhradu mzdy při pracovní neschopnosti i následnou rentu. Zaměstnavatel mi vyplatil ještě odstupné, nikdy jsem nemyslel, že to budou tak velké částky.
Marie R.
Obrátila jsem se na tuto firmu s prosbou o pomoc. Myslela jsme si, že mám nárok na odstupné z důvodu svého zdravotního stavu a nemoci z povolání, ale zaměstnavatel tvrdil, že nemám nárok na nic. Naštěstí jsem si nenechala jejich aroganci líbit a díky pomoci mi odstupné vyplatili a dodnes mi platí rentu kvůli nemoci z povolání. Moc vám děkuji.
Radim K.
Děkuji za služby a pomoc ve složité situaci se zaměstnavatelem. Řešil jsem neproplacené náhrady ze strany zaměstnavatele při pracovních cestách v zahraničí. Nakonec jsme vše vyřešili. Díky za pomoc, ochotu, odhodlání, a hlavně motivaci nevzdávat se jenom ze strachu, že jsem ve slabším postavení.
Kateřina D.
Dostala jsem výpověď, když jsem byla v té době těhotná. Myslela jsem, že tak výpověď platí. Naštěstí jsme si nechala v situaci poradit a nezůstala tak bez prostředků a zajištění, děkuji Vám moc za lidský přístup, empatii a diskrétnost při řešení celé záležitosti.
Martin F.
Moc děkuji za pomoc s problémem v práci. Šlo o vyplacení náhrady mzdy při době léčení a také po ní. Nebýt Vás, vůbec bych nevěděl, že mám na něco takového nárok. Jsem rád, že jsem vyhledával informace a zvolil Vaše služby. Nikomu nepřeju zažívat takové věci, ale pokud už se dostanete do nějakých problémů, neváhejte a zvolte si pomoc odborníků, jsou to lidi na svém místě.

    Právo zaměstnance

    Jindřišská 907/10
    110 00, Praha

    Nenechte si uniknout nic důležitého

    Přihlaste se k odběru novinek