Neplatné okamžité zrušení pracovního poměru

Vyhodil vás zaměstnavatel tzv. „na hodinu“?
Obraťte se na nás a my zdarma posoudíme, zda zaměstnavatel postupoval správně nebo zda se vyplatí jít s ním do sporu. Díky nám zneplatníte rozvázání pracovní smlouvy a získáte náhradu mzdy.

Vyplatí se zkoumat okamžité zrušení pracovního poměru?
Nepostupoval-li zaměstnavatel řádně, lze se soudně domáhat zjednání nápravy. Díky tomuto kroku se můžete domoci náhrady ušlé mzdy.

Kolik služba stojí?
V případě prohry nic neplatíte a veškeré náklady jdou za námi. V případě úspěchu se s vámi rozdělíme o vyplacené peníze. Běžně s našimi klienty uzavíráme dohodu na 20% ze získané částky.

Proč si nechat poradit?
Pokud se zaměstnanec nebrání žalobou, skončení pracovního poměru platí, i když bylo provedeno neplatně. Nesprávné kroky nebo časová prodleva vedou k propadnutí nároku. Později to již nelze napravit.

Kdy je nejlepší se na nás obrátit?
Čím dříve, tím lépe. Zákonné lhůty pro přezkum jsou skutečně krátké. Jako zaměstnanec nemůžete na nic čekat. Kontaktujte nás neprodleně po obdržení okamžitého zrušení ze strany zaměstnavatele.

Váš případ posoudíme zdarma

Nyní vás provedeme krátkým dotazníkem, ve kterém vás vyzveme k doplnění na několik otázek a na závěr vás požádáme o poskytnutí podkladových dokumentů.

Začněte zadáním e-mailu
Reference

Reference

Ota K.
Utrpěl jsem pracovní úraz, jenom díky právní pomoci jsem se zorientoval v tom, co mohu po zaměstnavateli požadovat. Uplatnil jsem proto u zaměstnavatele nárok na proplacení léčebných nákladů, náhradu mzdy při pracovní neschopnosti i následnou rentu. Zaměstnavatel mi vyplatil ještě odstupné, nikdy jsem nemyslel, že to budou tak velké částky.
Marie R.
Obrátila jsem se na tuto firmu s prosbou o pomoc. Myslela jsme si, že mám nárok na odstupné z důvodu svého zdravotního stavu a nemoci z povolání, ale zaměstnavatel tvrdil, že nemám nárok na nic. Naštěstí jsem si nenechala jejich aroganci líbit a díky pomoci mi odstupné vyplatili a dodnes mi platí rentu kvůli nemoci z povolání. Moc vám děkuji.
Radim K.
Děkuji za služby a pomoc ve složité situaci se zaměstnavatelem. Řešil jsem neproplacené náhrady ze strany zaměstnavatele při pracovních cestách v zahraničí. Nakonec jsme vše vyřešili. Díky za pomoc, ochotu, odhodlání, a hlavně motivaci nevzdávat se jenom ze strachu, že jsem ve slabším postavení.
Kateřina D.
Dostala jsem výpověď, když jsem byla v té době těhotná. Myslela jsem, že tak výpověď platí. Naštěstí jsme si nechala v situaci poradit a nezůstala tak bez prostředků a zajištění, děkuji Vám moc za lidský přístup, empatii a diskrétnost při řešení celé záležitosti.
Martin F.
Moc děkuji za pomoc s problémem v práci. Šlo o vyplacení náhrady mzdy při době léčení a také po ní. Nebýt Vás, vůbec bych nevěděl, že mám na něco takového nárok. Jsem rád, že jsem vyhledával informace a zvolil Vaše služby. Nikomu nepřeju zažívat takové věci, ale pokud už se dostanete do nějakých problémů, neváhejte a zvolte si pomoc odborníků, jsou to lidi na svém místě.

    Právo zaměstnance

    Jindřišská 907/10
    110 00, Praha

    Nenechte si uniknout nic důležitého

    Přihlaste se k odběru novinek